Cymply — Επιχειρηματικός Κατάλογος Κύπρου

Hungry Horse Taverna & Μαγειριόν

Ψάχνετε Restaurant στη Αγία Νάπα; Η Hungry Horse Taverna & Μαγειριόν εξυπηρετεί την τοπική κοινότητα. Βρείτε στοιχεία επικοινωνίας, ωράριο λειτουργίας και κριτικές πελατών στο Cymply.

Κατηγορία: Restaurant

Τοποθεσία: Αγία Νάπα — Ayia Napa, Τεύκρου Ανθία 37, Ayia Napa, Gazimağusa 5330, Cyprus

Τηλέφωνο: +357 23 725 205

Ιστοσελίδα: https://www.facebook.com/hungryhorsetaverna/

Βαθμολογία: 4.6★

Ώρες Λειτουργίας

Monday
12:00 – 11:00 PM
Tuesday
12:00 – 11:00 PM
Wednesday
12:00 – 11:00 PM
Thursday
12:00 – 11:00 PM
Friday
12:00 – 11:00 PM
Saturday
12:00 – 11:00 PM
Sunday
12:00 – 11:00 PM

Περισσότερα Restaurant στη Αγία Νάπα

Συχνές Ερωτήσεις

Ποιες είναι οι ώρες λειτουργίας του Hungry Horse Taverna & Μαγειριόν;
Ώρες λειτουργίας του Hungry Horse Taverna & Μαγειριόν: Monday: 12:00 – 11:00 PM; Tuesday: 12:00 – 11:00 PM; Wednesday: 12:00 – 11:00 PM; Thursday: 12:00 – 11:00 PM; Friday: 12:00 – 11:00 PM; Saturday: 12:00 – 11:00 PM; Sunday: 12:00 – 11:00 PM.
Πού βρίσκεται το Hungry Horse Taverna & Μαγειριόν;
Το Hungry Horse Taverna & Μαγειριόν βρίσκεται στη Αγία Νάπα, Κύπρος (Ayia Napa, Τεύκρου Ανθία 37, Ayia Napa, Gazimağusa 5330, Cyprus).
Πώς μπορώ να επικοινωνήσω με το Hungry Horse Taverna & Μαγειριόν;
Μπορείτε να επικοινωνήσετε με το Hungry Horse Taverna & Μαγειριόν στο τηλέφωνο +357 23 725 205, ή επισκεφθείτε https://www.facebook.com/hungryhorsetaverna/.
Τι είδους επιχείρηση είναι το Hungry Horse Taverna & Μαγειριόν;
Το Hungry Horse Taverna & Μαγειριόν είναι Restaurant στη Αγία Νάπα, Κύπρος.
Πώς αξιολογείται το Hungry Horse Taverna & Μαγειριόν;
Το Hungry Horse Taverna & Μαγειριόν έχει βαθμολογία 4.6★ από 1752 κριτικές στο Cymply.

Δείτε Hungry Horse Taverna & Μαγειριόν στο Cymply