Cymply — Επιχειρηματικός Κατάλογος Κύπρου

Napa City Apartments

Η Napa City Apartments είναι Hotel στη Αγία Νάπα, Κύπρος. Βρείτε στοιχεία επικοινωνίας, ωράριο λειτουργίας και κριτικές πελατών στο Cymply.

Κατηγορία: Hotel

Τοποθεσία: Αγία Νάπα — Ayia Napa, Anexartisias 7, Agia Napa, Ammochostos 5330, Cyprus

Τηλέφωνο: +357 94 055 534

Ιστοσελίδα: http://www.napacityapts.com/

Βαθμολογία: 4.7★

Ώρες Λειτουργίας

Monday
8:00 AM – 5:00 PM
Tuesday
8:00 AM – 5:00 PM
Wednesday
8:00 AM – 5:00 PM
Thursday
8:00 AM – 5:00 PM
Friday
8:00 AM – 5:00 PM
Saturday
8:00 AM – 5:00 PM
Sunday
8:00 AM – 5:00 PM

Περισσότερα Ξενοδοχεία & Καταλύματα στη Αγία Νάπα

Συχνές Ερωτήσεις

Ποιες είναι οι ώρες λειτουργίας του Napa City Apartments;
Ώρες λειτουργίας του Napa City Apartments: Monday: 8:00 AM – 5:00 PM; Tuesday: 8:00 AM – 5:00 PM; Wednesday: 8:00 AM – 5:00 PM; Thursday: 8:00 AM – 5:00 PM; Friday: 8:00 AM – 5:00 PM; Saturday: 8:00 AM – 5:00 PM; Sunday: 8:00 AM – 5:00 PM.
Πού βρίσκεται το Napa City Apartments;
Το Napa City Apartments βρίσκεται στη Αγία Νάπα, Κύπρος (Ayia Napa, Anexartisias 7, Agia Napa, Ammochostos 5330, Cyprus).
Πώς μπορώ να επικοινωνήσω με το Napa City Apartments;
Μπορείτε να επικοινωνήσετε με το Napa City Apartments στο τηλέφωνο +357 94 055 534, ή επισκεφθείτε http://www.napacityapts.com/.
Τι είδους επιχείρηση είναι το Napa City Apartments;
Το Napa City Apartments είναι Hotel στη Αγία Νάπα, Κύπρος.
Πώς αξιολογείται το Napa City Apartments;
Το Napa City Apartments έχει βαθμολογία 4.7★ από 138 κριτικές στο Cymply.

Δείτε Napa City Apartments στο Cymply