Τα σάντουιτς της Ειρήνης
Ανακαλύψτε τη Τα σάντουιτς της Ειρήνης, μια Sandwich Shop στη Αγία Νάπα, Κύπρος. Βρείτε στοιχεία επικοινωνίας, ωράριο λειτουργίας και κριτικές πελατών στο Cymply.
Κατηγορία: Sandwich Shop
Τοποθεσία: Αγία Νάπα — Ammochostou rd, Avgorou, Ammochostos 5510, Cyprus
Τηλέφωνο: +357 99 934 900
Βαθμολογία: 5★
Ώρες Λειτουργίας
- Monday
- 9:30 AM – 3:30 PM
- Tuesday
- 9:30 AM – 3:30 PM
- Wednesday
- 9:30 AM – 3:30 PM
- Thursday
- 9:30 AM – 3:30 PM
- Friday
- Closed
- Saturday
- 9:30 AM – 3:30 PM
- Sunday
- Closed
Περισσότερα Sandwich Shop στη Αγία Νάπα
Συχνές Ερωτήσεις
- Ποιες είναι οι ώρες λειτουργίας του Τα σάντουιτς της Ειρήνης;
- Ώρες λειτουργίας του Τα σάντουιτς της Ειρήνης: Monday: 9:30 AM – 3:30 PM; Tuesday: 9:30 AM – 3:30 PM; Wednesday: 9:30 AM – 3:30 PM; Thursday: 9:30 AM – 3:30 PM; Friday: Closed; Saturday: 9:30 AM – 3:30 PM; Sunday: Closed.
- Πού βρίσκεται το Τα σάντουιτς της Ειρήνης;
- Το Τα σάντουιτς της Ειρήνης βρίσκεται στη Αγία Νάπα, Κύπρος (Ammochostou rd, Avgorou, Ammochostos 5510, Cyprus).
- Πώς μπορώ να επικοινωνήσω με το Τα σάντουιτς της Ειρήνης;
- Μπορείτε να επικοινωνήσετε με το Τα σάντουιτς της Ειρήνης στο τηλέφωνο +357 99 934 900.
- Τι είδους επιχείρηση είναι το Τα σάντουιτς της Ειρήνης;
- Το Τα σάντουιτς της Ειρήνης είναι Sandwich Shop στη Αγία Νάπα, Κύπρος.
- Πώς αξιολογείται το Τα σάντουιτς της Ειρήνης;
- Το Τα σάντουιτς της Ειρήνης έχει βαθμολογία 5★ από 1 κριτικές στο Cymply.